KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779420

nr 1277 9420

Johan Lundgren

(1920-1989), Sverige

Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, ej uppspänd, 62x59 cm

Kondition: vikskada

Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:47:44

30/9 14:22:32 1      1.100 kr
30/9 18:40:41 2      Vinnande bud

Johan Lundgren

Läs mer om Johan Lundgren